Inzerát

Chovatelská stanice Manon Lescaut nabízí velmi nadějného pejska ze zajímavého spojení.
Pejsek má předpoklady být vynikajícím společníkem, výborným pracovním psem a také krásným představitelem plemene. Oba rodiče prokazují výborné lovecké vlastnosti a jsou využíváni v myslivosti. Na výstavách jsou vždy hodnoceni velice kladně.
Otec: Forester’s Wild Conqueror of Darkmoor (DE)
Zdraví: HD A, PRA-rcd4 clear, plnochrupý, nůžkový skus
Zkoušky: JUS, HJS
Výstavy: C.I.B., C.I.E.,D JCH, DSCH, HUCH, ROCH
Matka: Caffé Racer Manon Lescaut
Zdraví: HD A, ED 0/0, PRA-rcd4 clear, plnochrupá, nůžkový skus
Zkoušky: ZV, PZ-CACT, ZVP, MFT 6.b
výstavy: C.I.B., C.I.E., EJW15‘, Klubový vítěz MSKAO 17‘,CZJCH, CZCH, SKCH, CROCH, UKRCH, CZGrandCH, UKRGrandCH, CMKUCH, UKUCH, viceEW16‘
Pejsek bude očkovaný, několikrát odčervený, čipovaný a tetovaný s PetPass. Do nového domova půjde od 30.3. Nezávazná návštěva naší CHS je vítaná. Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy. Více informací na našem webu www.manonlescaut.net

Kontakt

Zuzka Nedavašková
Telefon: 724154529
Email: nedavaskovi@seznam.cz
Webové stránky: manonlescaut.net
Gordonsetr štěně - pesGordonsetr štěně - pes