Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Prohlášení výboru ke stávající situaci

Prohlášení výboru ke stávající situaci 11. kvě 2018 17:42 #1

Vážení členové,

dovolte mi uvézt prohlášení výboru k situaci v klubu na pravou míru.

1. Nejedná se o prohlášení nového výboru ale jen některých jeho členů. Jakožto členka výboru jsem byla z jakékoliv komunikace o situaci v klubu a o nějakém prohlášení vynechána, až do jeho vyvěšení na webu jsem o něm neměla ponětí. To podle mne není v pořádku, aby ve výboru o určitých, zásadních záležitostech komunikovali pouze lidé se stejným názorem a ti ostatní byli obejiti. A ještě k tomu následně zveřejnit prohlášení výboru bez vědomí některých jeho členů.

2. Ať se to někomu líbí nebo ne, nový výbor stále není zapsán ve Spolkovém rejstříku. A to ani po více než 30 dnech od dodání potřebných dokumentů na soud. Dle mých informací od Zdeňka Hejzlara k tomuto došlo 5. dubna. Jednoduše dohledatelná informace - or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysl...Id=772803&typ=PLATNY anebo sami vyhledejte na www.spolkovyrejstrik.cz/

3. Prohlášení je zavádějící. Naše stanovy nezmiňují všechny body týkající se spolku v Občanském zákoníku, který ať chceme nebo ne, musíme dodržovat. Např. (opravdu necituji, ale OZ jsem četla velmi pozorně), že pokud podá člen podnět o neplatnosti výroční členské schůze, má právo svolat novou členskou schůzi a jen on určuje místo a čas atd atd. Opět - všichni si to můžeme dohledat. viz www.zakonyprolidi.cz/cs/2012-89?text=spolek
Raději bychom se měli zabývat fakty a ne nicneříkající omáčkou. Jinak by soud mohl do půl roku, pokud nebudeme v rejstříku zapsaní, nařídit likvidaci spolku.

Olmouvám se za dlouhý příspěvek a další čtení o schůzi, všichni jsme znechucení asi stejně, ale byla bych ráda, kdyby si všichni udělali svůj úsudek.

I tak Vám přeji krásný výstavní den zítra ve Slavkově.
Marie Braunerová
členka výboru nezapsaného ve Spolkovém rejstříku pod vedením Evy Illové

PS: Návrhem nového volebního řádu jsem se nezabývala, ani jsem jej nečetla, jelikož si myslím, že máme důležitější věci k jednání. Nejsem na straně těch ani těch.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 13. kvě 2018 06:09 #2

Slečno Braunerová,
naprosto chápu, že ve výboru nemůže každý souhlasit s každým, na druhou stranu jsem přesvědčen, že vůči "veřejnosti" by mělo vedení vystupovat jednotně. A vy jste věděla, do jakého složení kandidujete

Prohlášení výboru ke stávající situaci 13. kvě 2018 13:34 #3

Pane Máro,

plně Vás chápu, co tím chcete říct. Jsem naprosto pro to, ať má každý člověk jiný názor. Ale aby spolu ve výboru komunikovali pouze ti, kteří stejný názor sdílí, a ,byť jednoho, člověka od VEŠKERÝCH informací odstřihli, je špatně. Nejde o řešení osobních problémů, jelikož mezi sebou žádné nemáme, ale např. o to, že nemůže dojít k jednotnému prohlášení, aniž by o něm všichni věděli. Výbor = 7 lidí, kteří společně diskutují, informují se o významných změnách, např. o problému zápisu do Rejstříku. Ač jsem se ptala všech po emailu, odpovězeno mi nebylo a poté bylo vydáno prohlášení celého výboru. A také např. paní Bártová, na které údajně celé zapsání stojí, a která údajně s novým výborem odmítá komunikovat, včera údajně z výstavy prchla a výbor neměl možnost od ní potřebné dokumenty - originál prezenční listiny - poptat. Paní Bártová byla na výstavě celý den, odjela před závěrečkami. Mnohokrát jsem ji viděla, stejně jako ostatní členové výboru ji viděli a potkali mnohokrát, a rozhodně neprchala. Ale jelikož jsem do pozdního odpoledne netušila, že po ní výbor něco potřebuje, nemohla jsem se jí zeptat. Později s ní mluvil můj táta, proč prezenční listinu nedodala a paní Bártová mu řekla, že ji nikdo ohledně této věci ani nekontaktoval a na výstavě neuháněl. A na výstavě jste ji určitě ani vy neviděl nikam utíkat, krom při předvádění psa v kruhu.

To samé s pozvánkou na schůzi od pana Nováka. Táta mluvil včera s Jirkou Radou, proč to není vyvěšené na webu. Bylo mu odpovězeno, že "dostal příkaz" (nadneseně) od paní Illové, aby jej nevyvěšoval a že to je věc výboru. A kdo je tedy výbor? Všichni kromě Braunerové, která ani o tomto nevěděla?

Nejsme autokraticky vedený spolek, udělejte si obrázek sám. Jsem informována jako řadoví členové - nijak. Jsou dva měsíce od výroční schůze a ti, kdo ty informace mají, se neobtěžovali sdělit je nikomu, dokonce ani mně, člence výboru.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 13. kvě 2018 19:52 #4

Nebudu zde polemizovat nad tím, kdo kdy byl kým vyzván k předání agendy , kdo před kým utíkal či ne.

6 lidí výboru na výstavě kmitalo, aby vše probíhalo v pořádku, ale 7 člověk si přijel vystavit své psy jako by ani nebyl člen "výboru -nevýboru". Nezeptal se, zda náhodou nemůže být něčím nápomocen. Tento člověk, který své "kolegy" posílá do pr....e, když mu něčím oponují nebo nesdílejí jeho názor se nemůže divit, že s ním raději nekomunikují, aby nebyli posláni ještě dál. :)

Své 12-ti leté dceři se snažím vysvětlit, že každý člověk má právo na vlastní názor. Každý člověk má možnost svůj názor prosadit, ale je třeba při jeho prosazování se chovat konstruktivně, slušně , nepletichařit a nepovažovat svého " odpůrce" za nepřátelského idiota.

Ona to naštěstí už docela chápe, naštěstí není Braunerová :)

Prohlášení výboru ke stávající situaci 13. kvě 2018 20:05 #5

Táňo. veliká lež . Mnohokrát se ptala a je velice vstřícná. TY si chceš dělat vše sama.
Nenavážej se do naší dcery a nepomlouvej !!!!!!!!!!!
Pan Hejzlar nás nezná a nyní víme, od koho má "informace", kam "zařadit" naši dceru.
Je to tvůj způsob hodnocení.
A zcela hnusný a podlý.
Máša pomáhat chtěla, ty jsi rozdala úkoly.
Tak nyní neútoč jako obyčejná pradlena.

Dcera je právoplatný člen výboru a své úkoly si plní a ráda, když o nich ví..............

Začněte se chovat jako lidé, jde o psy a ne o funkce.
I jiní ti pomoc nabízeli, nikdy nepřijalas, tak si nestěžuj a nepomlouvej.
K tomuto tématu se již vyjadřovat nebudu, je to pod naši úroveň.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 13. kvě 2018 20:07 #6

ještě dodatek: otočilas vše .
hyenismus není na místě.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 13. kvě 2018 20:13 #7

ještě dodatek: otočilas vše .
hyenismus není na místě.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 14. kvě 2018 05:18 #8

Drahá Táňo,

rozdala jsi úkoly. Jediný úkol, který jsi mi zadala, byl překlad GDPR, který měli všichni vložen do katalogu. Tudíž splněno. Na mail, zda-li je něco potřeba udělat na KV (který Vám všem přišel společně s dotazem na vyjádření k pozvánce na druhou členskou schůzi), jste se nikdo neobtěžovali odpovědět. Dopředu jsem avizovala, že budu předvádět 3 psy, tudíž všichni uznali za vhodné na schůzi ve Slavkově, že poletovat jinde nemůžu. Takže zkuste nelhat a bude to fajn :-)

Tentokrát mne alespoň nesrovnáváš se svým psem, který je fajn, protože nemá svůj názor a ví, co má dělat - asi jen sedni, lehni, tak jsem povýšila na člověka, děkuji :-)

Nicméně o tom, jak to bylo např. s paní Bártovou, jsme se opět nikdo nedozvěděli nic. Tomu říkám konstruktivnost.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 14. kvě 2018 06:00 #9

A pokud se dostáváme do roviny této...Ano, že takový výbor může jít někam, jsem napsala. Ale ne kvůli názorové nejednotě. Ani jednou, tu jsme opravdu pokaždé vyřešili jinak :-) Napsala jsem to až poté, co mě v posledních týdnech "výbor" ze své komunikace a informovanosti samovolně vyloučil. Takže házet do placu lži, když není jiný argument, je opravdu ostudné. To samé s pomocí na KV. Opravdu doufám, že tomu bude za pár týdnů konec. Držet se velevýznamných funkcí zuby nehty je mi odporné. Táňa dělá pro klub velký kus práce a velmi si jí za to vážím. Ale ve výboru není samojediná nebo jen ve skupině s někým vyvoleným. A tato skupina si nemůže dělat, co sama chce a vydávat to za morálně nejsprávnější a dělat ze mě svini. Možná bych i radši zůstala u srovnání se psy, ti jsou upřímní a rovní.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 14. kvě 2018 11:50 #10

Jak vidím tak to začíná znovu.....

Musím podpořit slečnu Braunerovou... mám stejnou zkušenost.
Za fungování paní Studýnkové ve výboru jsem byl také odříznut od emailové komunikace.
Pokud se do výboru budou vracet lidé jako paní Studýnková tak to bude pořád stejné!


SLEČNA BRAUNEROVÁ JE SOUČÁSTÍ VÝBORU, TAK NIKDO Z VÁS NEMÁ PRÁVO JI OBCHÁZET !

Prohlášení výboru ke stávající situaci 14. kvě 2018 15:40 #11

Dobrý den Všem
Rád bych se distancoval od lží, které zde píše Maruška na můj účet. ,, Táta mluvil včera s Jirkou Radou, proč to není vyvěšené na webu. Bylo mu odpovězeno, že "dostal příkaz" (nadneseně) od paní Illové, aby jej nevyvěšoval a že to je věc výboru. ,,, Tohle tvrzení není doslovné tak jak jsem to vysvětlil tvému otci. Dalším komentářům se v tomto forum již nebudu vyjadřovat, protože kdyby mě aspoň někdo citoval správně není se třeba vůbec zúčastnit této diskuze, která nikde nevede.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 14. kvě 2018 16:07 #12

maruška mě měla citovat doslovně,to se vám nejspíš omluví, avšak podstata věci se nemění.
čili -na něčí příkaz jste nevyvěsil.
tečka

Prohlášení výboru ke stávající situaci 14. kvě 2018 16:17 #13

Jirko, opravdu se omlouvám, jestli citace nebyla přesná. Nicméně to není útok na tvou osobu, to rozhodně ne. Ty jen děláš (vyvěšuješ něco na web), co ti další lidé z výboru řeknou. A určitá skupina se vyjádřila, ať to nevyvěšuješ. Toto nepopřeš, pokud chceš jít spát s čistým štítem. Opět se ale vyjádřila jen část výboru - jelikož ani o tomto přese mne ani SMS nepřešla. Před měsícem to byly desítky mailů za den až z toho šla hlava kolem a najednou nic :-) ...Fakta zůstávají fakty. Tobě se omlouvám, jestli jsi to vzal osobně.

Prohlášení výboru ke stávající situaci 14. kvě 2018 18:32 #14

Pořád jsem přesvědčen, že vše výše uvedené sem NEPATŘÍ. Jako "řadový" člen klubu jsem na poslední klubové schůzi volil kandidáty, které jsem chtěl ve výboru mít. Výstavu dle mého uspořádal klub / vedení, zkoušky pořádá klub / vedení, atd...samozřejmě za přispění mnoha dalších lidí, kteří ve výboru nejsou.
Nevím, jestli svůj pohled "na svět" vysvětluji jasně, ale nezjišťuji, jestli ten udělal to a ten zase tohle. Jsem moc rád, že akce jsou, že jsou zvolení lidé, kteří jsou schopni a hlavně ochotni je zařídit, že jsou to lidé, kteří toho v "v tom psím" světě už hodně udělali nebo dokázali. Já jejich práci podpořím "alespoň" svojí účastí
Všichni se osobně znáte, vysvětlete si to prosím jinde, děláte zbytečně mnohým "radost"

Prohlášení výboru ke stávající situaci 14. kvě 2018 19:06 #15

pane Máro, patří to sem. je to dění v klubu. a pokud pozorně čtete, osobní rovinu zde zanesla paní wilczková, nám se to také hnusí.
pouze...kdyby se jednalo a hovořilo otevřeně a tak, jak má, nedošlo by k této diskuzi a jiným.
ale, popsáno výše a jasně, nebudu opakovat.
je to vše pravdivé
Vygenerováno za 0.300 sekund